[SPOTKANIE ODWOŁANE] Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – zaproszenie na spotkanie informacyjne dla grup nieformalnych i młodych organizacji obywatelskich

0
749
views
[UWAGA! SPOTKANIE ZOSTAŁO ODWOŁANE W ZWIĄZKU Z ROZPRZESTRZENIANIEM SIĘ KORONAWIRUSA]

Mieszkasz w Małopolsce?

Działasz w młodej organizacji pozarządowej (do 30 miesięcy od daty rejestracji)?

Masz swoją grupę z którą realizujesz pasje?

Chcesz coś zrobić dla swojej społeczności?

Chcesz wzmocnić swoją organizację?

Jeśli tak – FIO MALOPOLSKA LOKALNIE jest dla Ciebie!

FIO Małopolska Lokalnie jest Programem wspierającym i edukującym mieszkańców województwa małopolskiego, którzy angażują się w działania na rzecz rozwoju i wzmacniania lokalnych społeczności. Poprzez realizację Programu pomagamy w rozwoju młodym organizacjom pozarządowym, a grupom nieformalnym, grupom samopomocowym i młodym NGO w realizacji przedsięwzięć społecznych.

29 lutego rozpoczyna się nabór w konkursie grantowym FIO Małopolska Lokalnie w którym można starać się o 5 tys. zł na realizację społecznych planów i marzeń na terenie województwa małopolskiego.

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz z Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze zapraszają grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem dotacji na lokalne działania do udziału w spotkaniu informacyjnym.

Spotkanie odbędzie się w środę 11 marca w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Jerzmanowicach, ul. Rajska 3, 32-048 Jerzmanowice, 11.03 godzina 16.30.

Zapisy: lukasz.dubin@bis-krakow.pl

Szczegóły na stronie http://www.malopolskalokalnie.pl/