85. rocznica powstania Orkiestry Dętej z Przegini!

0
943
views

85 lat to bardzo słuszny wiek, jednak Orkiestra Dęta z Przegini nie ma zamiaru kończyć działalności, a wręcz przeciwnie – jej członkowie udowadniają, że mają mnóstwo zapału i nowych pomysłów! Trudno sobie wyobrazić najważniejsze wydarzenia, które mają miejsce w Przegini, bez aktywnego udziału orkiestry, która zawsze prezentuje się w sposób nienaganny, wciąż doskonaląc swoje umiejętności i poszerzając repertuar.

Wszystkim członkom orkiestry – zarówno byłym, jak i obecnym – serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek, jaki wkładają w rozwój tego dzieła, gratulujemy również tak wspaniałego jubileuszu i życzymy wszystkiego najlepszego na co najmniej kolejne 85 lat!

Zapraszamy do wspólnego świętowania, które odbędzie się w Przegini 20 lipca br. – rozpocznie je o godzinie 13.00 przemarsz spod Domu Ludowego do kościoła parafialnego, gdzie o 14.00 odprawiona zostanie Msza święta. Po Eucharystii, o godzinie 15.00, pod remizą OSP rozpocznie się część artystyczna – zaprezentują się zarówno Jubilaci, jak również zaproszone orkiestry i zespoły. Z całą pewnością nie zabraknie również atrakcji dla uczestników w każdym wieku, tym bardziej, że na zakończenie dnia przewidziano zabawę taneczną. Szczegóły wydarzenia znajdziecie Państwo na plakacie.